Apie mus

UAB "IZOTON"

UAB „IZOTON”

Uždaroji akcinė bendrovė “IZOTON” savo veiklą pradėjo 2008 metais. Jauna bendrovė, pradėjusi savo veiklą krizės metais, iki šiol sėkmingai vykdo ir plečia savo veiklą. UAB „IZOTON“ teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus bei pramoninius objektus. Bendrovė taip pat atlieka laivų izoliavimo, vidaus apdailos darbus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.

Uždaroji akcinė bendovė ,,IZOTON” yra Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos narė.

UAB “Izoton” tikslas – būti patikima ir profesionalia, tolygiai augančia įmone, teikiančia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus bei pramoninius objektus Lietuvoje ir Europoje. Įmonė, kuri sugebėtų tenkinti reikliausių klientų poreikius, galėtų įgyvendinti įvairius projektus už tinkamą kainą, kokybiškai, saugiai ir laiku.

Vizija: Iškovoti ir išlaikyti lyderio poziciją bei nepriekaištingą reputaciją Lietuvoje ir tarptautinėje rinkose atliekant laivų, gyvenamųjų ir industrinių statinių statybos ir/ar įrengimo bei renovacijos darbus.

Misija: Atlikti darbus tik kokybiškai, kad klientas būtų patenkintas kainos ir kokybės santykiu. 

Vertybės:

  • Atsakomybė – laikytis nustatytų terminų ir sutartinių įsipareigojimų.
  • Kokybė – mūsų paslaugų aukštą kokybę užtikrina mūsų darbuotojai, jų patirtis, o geriausiu kokybės įrodymu galėtų būti jau sėkmingai įgyvendinti projektai.
  • Žmonės – klientai, partneriai, darbuotojai.

 

Šiuo metu bendrovė gali pasigirti kvalifikuotais ir turinčiais ilgametę patirtį laivų statyboje darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu. Bendrovė yra žinoma tarp Lietuvos ir Užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė. Darbų kokybė atitinka jūrinių standartų bei laivų registrų reikalavimus. UAB „IZOTON“ turi gamybines patalpas „Vakarų Baltijos laivų statyklos“ teritorijoje.

IZOTON komanda

Tai kartu dirbančių žmonių grupė, kurioje visų asmenų buvimas yra būtinas bendram tikslo įgyvendinimui. Kiekvienas darbuotojas – IZOTON komandos narys, kuris turi galimybes atsiskleisti.

Sertifikatai ir pažymėjimai
izoton-sertifikatas-ISO-2023-2
izoton-sertifikatas-ISO-2023-1

UAB “IZOTON”
Įmonės kodas: 301741546
PVM kodas: LT 100004551415
Adresas: Tilžės g.60-300, LT-91108 Klaipėda, Lietuva
Banko sąskaita: LT417044060006424058
Bankas: AB SEB bankas
SWIFT kodas: CBVILT2X, Banko kodas: 70440